Slavic Monsters to gra geolokalizacyjną która podbija zarówno polski jak i zagraniczny rynek gier komputerowych. Zainspirowana grą Pokemon GO- Slavic Monsters łączy realny świat i świat naszych rodzimych legend. Firma poprzez swoje działania nie tyko dostarcza rozrywki, propaguje aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim szerzy wiedzę na temat naszej kultury, podań, legend i mitów.

Od dzisiaj przenosimy trochę wirtualnej rzeczywistości na nasze panele operatorskie. Nasz interfejs jest totalną nowością na rynku automatyki przemysłowej. Jego zalety to prostota obsługi, intuicyjny system, czytelność obrazu oraz przede wszystkim futurystyczny wygląd. Dodatkowo dzięki zastosowaniu naszego oprogramowania wprowadziliśmy możliwość otwierania dokumentacji technicznej bezpośrednio z panelu operatorskiego. Zapis, odczyt oraz przeglądanie wyników jest możliwe bezpośrednio z bazy danych na ekranie urządzenia.

Przy zastosowaniu 19 calowego monitora praca operatora staje się czystą przyjemnością.

A po pracy zapraszamy oczywiście do łapania Bazyliszka, Rusałki, Borowego, Smoka Wawelskiego, Kłobuka czy Dziadów w Slavic Monsters