Od dzisiaj jeżdżąc na rowerach znanej marki możecie pomyśleć o Green Miles. Mamy swój wkład w produkcję ram rowerowych. Ważny dla nas temat, gdyż ważna jest dla nas ekologia. Tym bardziej cieszymy się, że przyczyniliśmy się do usprawnienia procesu produkcji tego środka transportu.

Urządzenia zostały zaprojektowane w naszym nowym standardzie stanowisk operatorskich, które są ergonomiczne, ekonomiczne a przede wszystkim funkcjonalne. Zbudowaliśmy jednolitą klatkę w której został zamknięty proces lutowania gazowego. Opiera się on na manipulatorach pięcioosiowych w układzie kartezjańskim. Proces wykonywany jest za pomocą palników gazowych oraz precyzyjnego podajnika spoiwa. W tym przypadku został zastosowany układ sterowania oraz układ napędowy firmy Delta Electronics.

Warto pamiętać, iż dzięki opracowanej konstrukcji maszyny jesteśmy w stanie zamknąć w niej dowolny proces oparty na robotach pięcioosiowych, sześcioosiowych robotach antropomorficznych czy stole obrotowym. To klient decyduje jakie sterowanie, system wizyjny czy system bezpieczeństwa mamy zastosować. Czas oczekiwania na takie urządzenie został skrócony do minimum, dzięki czemu sprawdzi się przy projektach gdzie urządzenia są potrzebne „na wczoraj”.