Jak co roku nie mogło nas zbraknąć na tym niezwykle ważnym wydarzeniu skupiającym najnowsze technologie świata. W tym roku wydarzenie odbyło się pod hasłem „Integrated Industry – Industrial Intelligence”. Praktycznie na każdym stoisku można było zaobserwować rosnące znaczenie sztucznej inteligencji i uczenia się maszyn w przemyśle produkcyjnym i energetycznym. Po raz kolejny było to dla nas inspirujące wydarzenie, które napełniły nasze głowy nowymi pomysłami aby być jeszcze lepszym dla naszych klientów, inspirować, tworzyć i zarażać.

W tym roku mogliśmy wymieniać swoje poglądy podczas targów, dzielić się spostrzeżeniami, rozmawiać z innowacyjnymi firmami wspólnie z naszym partnerem biznesowym jakim jest firma FESTO.

Co do prywatnych opinii faktem jest, że na największym światowym wydarzeniu w tej branży Polska wypadła bardzo słabo. A szkoda, bo nasze firmy mają naprawdę co pokazać na arenie międzynarodowej. Mamy nadzieję że w kolejnych latach stoiska narodowe będą równie spektakularne jak chociażby Szwajcarii czy Kataru…