Kim jesteśmy?

Green Miles Sp. z o.o. jest firmą która działa na rynku polskim jak i zagranicznym od 2011 roku. Początkowo podmiot działał jako jednoosobowa działalność gospodarcza pod nazwą Automatyka Stanisław Kamiński. W 2016 roku została powołana spółka z o.o. która przejęła cały dotychczasowy dorobek oraz know-how pierwotnej działalności firmy. Aktywność spółki jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie kooperacji różnych dziedzin nauki. W związku z rozwojem technologicznym i zapotrzebowaniem na urządzenia zgodne z filozofią INDUSTRY 4.0. powstała firma, która posiada kompetencje w dziedzinie automatyki, robotyki, budowy maszyn, IT, elektroniki i elektryki. Naszym hasłem przewodnim jest WE CONNECT TECHNOLOGY, gdyż zakres posiadanych umiejętności umożliwia Nam kompleksowe realizowanie projektów.

Dla naszych klientów jesteśmy partnerem oferującym najwyższą jakość usług. W Naszych rozwiązaniach stosujemy najnowsze technologie, a kilkunastoletnie doświadczenie w pracy inżynierskiej powoduje że nie boimy się tematów trudnych.

Obszary działania

Green Miles sp. z o.o. działa w obszarze:

  • automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych
  • systemów transportu wewnętrznego i paletyzacji
  • testerów produkcyjnych oraz systemów wizyjnych
  • konstrukcji maszyn i urządzeń
  • inteligentnego sterowania
  • prac nad wydajnością produkcyjną, co stworzy warunki do obinżenia kosztów

Misja społeczna

Misja społeczna Green Miles to życie w zgodzie z naturą, ochrona środowiska naturalnego. Postęp technologiczny w świecie który Nas otacza bez wywierania desytrukcyjnego wpływu na przyrodę.