W dniach 24-26.04 odbyły się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe –

najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie.

Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć. Odbyliśmy wiele rozmów, przyglądaliśmy się nowinkom technicznym, które nie są jeszcze dostępne w sprzedaży. Przeszliśmy klika kilometrów przemierzając kolejne hale wystawowe. Spotkaliśmy wiele firm w tym również z Polski. Ale najważniejsze byliśmy uczestnikiem giełdy kooperacyjnej „Technology & Business Cooperation Days”, w ramach której mieliśmy umówione spotkania B2B z przedstawicielami firm z całego świata. Były to bardzo konstruktywne rozmowy, jedne bardziej przyszłościowe, a inne mające miejsce tu i teraz. Dzięki tym kontaktom już niedługo Green Miles Sp. z o.o. rozszerzy swoje portfolio o produkty Koreańskiej firmy, które nie są jeszcze dostępne w Polsce, a nawet w Europie.
Udało się również porozumieć z dużą firmą z Singapuru, która jest zainteresowana zakupem prototypowego urządzenia, które miałoby być produkowane seryjnie i wdrażane w firmach w Singapurze oraz Indonezji. Czekamy z niecierpliwością na wizytę delegacji singapurskiej w naszym pięknym Olsztynie…

Chcielibyśmy również podziękować, że dzięki uprzejmości naszego partnera biznesowego- firmy SIEMENS na targi mógł również dotrzeć nasz najlepszy automatyk- Rafał.